Products >> Instruments >> Temperature sensors >> FTARP01 >> FTARP01-K >> FTARP01-K-S100F1
<
FTARP01 K type 100mm stainless steel probe 1m fibreglass braided cabel thermocouple temperature sensor
Product features
Mouse over to zoom in
Model number: FTARP01-K-S100F1
Product name: Thermocouple
Probe Material:
Stainless steel
Probe length:
100mm
200mm
500mm